Work at IETU

Absolwentom uczelni wyższych (do 30 roku życia) oferujemy możliwość odbycia stażów absolwenckich (maksymalnie 3-miesięcznych) na podstawie nieodpłatnej umowy zawartej pomiędzy IETU a absolwentem.

  [recaptcha]

  Studentom ostatnich lat studiów oferujemy możliwość odbycia praktyk studenckich na podstawie umowy zawartej pomiędzy IETU a uczelnią wyższą.

  Praktyki związane są z główną działalnością IETU. Od kandydatów oczekujemy zaangażowania oraz motywacji do zdobywania wiedzy i nowych doświadczeń.

  Podczas praktyki studenci wykonują pod nadzorem specjalistów z IETU samodzielne zadania zgodne z programem praktyki i kierunkiem studiów. Opiekunami praktykantów są doświadczeni pracownicy, którzy dokładają starań, aby praktykanci odnieśli jak największe korzyści z praktycznego zastosowania swojej wiedzy i umiejętności.

  Praktykantom zapewniamy:

  • możliwość poznania środowiska pracy naukowo-badawczej,
  • okazję do bezpośredniego kontaktu z nowoczesnymi metodami prowadzenia prac badawczych,
  • opiekę merytoryczną doświadczonych pracowników IETU,
  • przyjazną atmosferę sprzyjającą rozwijaniu umiejętności zawodowych.

  Termin i czas trwania praktyki ustalamy indywidualnie z kandydatem.

  Zawieramy umowę z uczelnią określającą warunki przyjęcia praktykanta.

  Praktyki w IETU są nieodpłatne.

   [recaptcha]

   Jeśli jesteś zainteresowana/ny pracą w IETU, a obecnie nie publikujemy ofert pracy na stanowisko odpowiadające Twoim kwalifikacjom lub oczekiwaniom, możesz przesłać do nas swoje dokumenty aplikacyjne (CV, list motywacyjny) za pomocą formularza kontaktowego.

   Twoja kandydatura zostanie rozważona w przypadku pojawienia się oferty pracy, w której nasze wymagania będą zbieżne z Twoimi kwalifikacjami.

   Zastrzegamy sobie prawo kontaktu tylko z wybranymi osobami.

   CV kandydata powinno zawierać klauzulę o treści:

   „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej aplikacji dla potrzeb obecnych jak i przyszłych procesów rekrutacji prowadzonych w Instytucie Ekologii Terenów Uprzemysłowionych, zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.97 o ochronie danych osobowych, (Dz. U. Nr 133, poz. 883)”.

    [recaptcha]


    to top