Praca w IETU

 

 

W dniu 18 lutego 2019 r. ogłoszony został konkurs na stanowisko adiunkta w Instytucie Ekologii Terenów Uprzemysłowionych w obszarze badawczym mikrobiologia środowiska.

Na konkurs wpłynęła jedna oferta spełniająca wymogi formalne.

Do drugiego etapu konkursu zaproszona została p. dr inż. Monika Nowrotek, która po przeprowadzonej przez komisję konkursową rozmowie kwalifikacyjnej, została rekomendowana Dyrektorowi IETU do zatrudnienia na stanowisku adiunkta.

dr hab. inż. Jan Skowronek
Dyrektor IETU

Katowice, 22 marca 2019 r.

 

Jeśli jesteś zainteresowana/ny pracą w IETU, a obecnie nie publikujemy ofert pracy na stanowisko odpowiadające Twoim kwalifikacjom lub oczekiwaniom, możesz przesłać do nas swoje dokumenty aplikacyjne (CV, list motywacyjny) za pomocą formularza kontaktowego.

Twoja kandydatura zostanie rozważona w przypadku pojawienia się oferty pracy, w której nasze wymagania będą zbieżne z Twoimi kwalifikacjami.

Zastrzegamy sobie prawo kontaktu tylko z wybranymi osobami.

CV kandydata powinno zawierać klauzulę o treści:

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej aplikacji dla potrzeb obecnych jak i przyszłych procesów rekrutacji prowadzonych w Instytucie Ekologii Terenów Uprzemysłowionych, zgodnie z Ustawą z dnia 10.05.2018 o ochronie danych osobowych, (Dz. U. 2018, poz. 1000)”.

[recaptcha]

Absolwentom uczelni wyższych (do 30 roku życia) oferujemy możliwość odbycia stażów absolwenckich (maksymalnie 3-miesięcznych) na podstawie nieodpłatnej umowy zawartej pomiędzy IETU a absolwentem.

[recaptcha]

Studentom ostatnich lat studiów oferujemy możliwość odbycia praktyk studenckich na podstawie umowy zawartej pomiędzy IETU a uczelnią wyższą.

Praktyki związane są z główną działalnością IETU. Od kandydatów oczekujemy zaangażowania oraz motywacji do zdobywania wiedzy i nowych doświadczeń.

Podczas praktyki studenci wykonują pod nadzorem specjalistów z IETU samodzielne zadania zgodne z programem praktyki i kierunkiem studiów. Opiekunami praktykantów są doświadczeni pracownicy, którzy dokładają starań, aby praktykanci odnieśli jak największe korzyści z praktycznego zastosowania swojej wiedzy i umiejętności.

Praktykantom zapewniamy:

  • możliwość poznania środowiska pracy naukowo-badawczej,
  • okazję do bezpośredniego kontaktu z nowoczesnymi metodami prowadzenia prac badawczych,
  • opiekę merytoryczną doświadczonych pracowników IETU,
  • przyjazną atmosferę sprzyjającą rozwijaniu umiejętności zawodowych.

Termin i czas trwania praktyki ustalamy indywidualnie z kandydatem.

Zawieramy umowę z uczelnią określającą warunki przyjęcia praktykanta.

Praktyki w IETU są nieodpłatne.

[recaptcha]


do góry