W dniu 10 czerwca br. w Instytucie Ekologii Terenów Uprzemysłowionych (IETU), na zaproszenie Dyrektora IETU - pani prof. dr hab. Marty Pogrzeby, miała miejsce wizyta Dziekana Wydziału Organizacji i Zarządzania Politechniki Śląskiej (WOiZ PŚ) – pani dr hab. Aleksandry Kuzior, prof. PŚ. W spotkaniu uczestniczył także Zastępca Dyrektora ds. Badań i Rozwoju Piotr Cofałka. W trakcie spotkania omówiono zakres działalności IETU, przedstawiono elementy infrastruktury badawczej Instytutu oraz dyskutowano na temat potencjalnych możliwości współpracy obu instytucji. Obydwie jednostki zainteresowane są wzmacnianiem potencjału naukowego naszego regionu, a także pozycji polskiej nauki w Europejskiej Przestrzeni Badawczej, wykorzystując synergię dyscyplin naukowych, którymi się zajmują.
