Dołącz do nas na ChangeNow 2024: Warsztaty projektu LIFEproETV nt. Weryfikacji technologii środowiskowych (ETV), Paryż 26.03.2024

Zapraszamy na warsztaty organizowane przez projekt LIFEproETV podczas ChangeNow 2024, gdzie zagłębimy się w znaczenie Weryfikacji Technologii Środowiskowych (ETV) w dzisiejszym szybko ewoluującym zielonym krajobrazie.

ETV, znormalizowany schemat ISO 14034, odgrywa kluczową rolę w potwierdzaniu wydajności zielonych innowacji, prezentując ich korzyści i wydajność nabywcom, inwestorom i interesariuszom. Poprzez rygorystyczne, niezależne procesy testowania i walidacji, ETV ustanawia wiarygodność i wspiera zaufanie do powstających zielonych technologii.

Najważniejsze informacje, które chcemy przekazać:

  • Znaczenie ETV w weryfikacji zielonych innowacji
  • W jaki sposób ETV umożliwia interesariuszom podejmowanie świadomych decyzji
  • W jaki sposób ETV promuje akceptację rynku i napędza przyjęcie zrównoważonych rozwiązań
  • Przykłady wpływu ETV na efektywność środowiskową i innowacje

Warsztaty te stanowią wyjątkową okazję do nawiązania kontaktu z ekspertami w tej dziedzinie, uzyskania wglądu w najnowszych osiągnięć i nawiązania kontaktów z podobnie myślącymi profesjonalistami pasjonującymi się zrównoważonym rozwojem.

Zaznacz swój kalendarz na 25 marca 2024 r. i dołącz do nas na ChangeNow 2024 aby wziąć udział w dyskusji na temat poprawy efektywności środowiskowej i innowacji poprzez ETV.

Więcej informacji o ChangeNow2024: https://www.changenow.world/join_changenow_2024/

 

Więcej o projekcie LIFEproETV: https://lifeproetv.eu/

 


do góry