Zapraszamy na Czwarte Spotkanie Interesariuszy projektu WeLASER

Pracom nad technologią wykorzystującą sztuczną inteligencję i laser do usuwania chwastów towarzyszą spotkania z interesariuszami podczas, których dyskutowane są różne aspekty związane z zastosowaniem urządzenia WeLASER. Zapraszamy na Czwarte Spotkanie Interesariuszy, które odbędzie się w formule on-line 24 listopada br.

Zespół naukowców z Belgii, Danii, Francji, Hiszpanii, Niemiec, Niderlandów, Polski i Włoch w projekcie WeLASER pracuje intensywnie nad stworzeniem inteligentnego systemu odchwaszczania wykorzystującego sztuczną inteligencję oraz techniki koordynujące działanie systemu wykrywania chwastów, lasera i autonomicznego pojazdu. Technologia ta ma przyczynić się do ograniczenia ilości stosowanych w rolnictwie chemikaliów.

Podczas Czwartego Spotkania Interesariuszy 24 listopada br. przedstawione zostaną informacje dotyczące przebiegu projektu i zaprezentowane wyniki integracji i testowania robota oraz głównych systemów urządzenia WeLASER w warunkach polowych. Zapraszamy Państwa do dyskusji zarówno o kwestiach technicznych i funkcjonalności, jak i o głównych czynnikach, możliwościach i strategii wprowadzenia pielnika WeLASER do praktyki rolniczej.

Zobacz Agendę spotkania. Spotkanie rozpocznie się o godzinie 9:30

Zapraszamy do rejestracji za pośrednictwem formularza: https://bit.ly/4th_WeLASER_SHE_registration

 

Koordynator działań realizowanych przez IETU – dr Janusz Krupanek, email:

 

Więcej informacji na stronie projektuwww.welaser-project.eu

Obserwuj WeLASSER na:

Twitter https://twitter.com/welaserproject
Facebook https://m.facebook.com/Welaser-project-103771498170178/?modal=admin_todo_tour
Linkedin https://www.linkedin.com/company/67219496/admin/
Youtube https://www.youtube.com/channel/UCGtnXCI44WPgn15HCn5EamA

 

 


do góry