ZAPROSZENIE: V Szczyt Klimatyczny TOGETAIR – okrągły stół: Unijna taksonomia a innowacyjność przedsiębiorstw: czy mamy szansę na boom zielonych innowacji w Polsce?

Mamy zaszczyt i przyjemność zaprosić Państwa do wzięcia udziału w okrągłym stole pt. „Unijna taksonomia a  innowacyjność przedsiębiorstw: czy mamy szansę na boom zielonych innowacji w Polsce?”.

Wymagania stawiane technologiom przez zieloną taksonomię mają na celu wspieranie przejścia na bardziej zrównoważone i ekologiczne modele gospodarcze, przyczyniając się do ograniczenia negatywnego wpływu ludzkiej działalności na środowisko naturalne. Podczas spotkania chcielibyśmy wspólnie z naszymi gośćmi zastanowić się nad wpływem taksonomii na rozwój innowacyjnych technologii środowiskowych w ramach następujących zagadnień:

  • Jakie nowe wymagania technologiczne stawia przedsiębiorcom zielona taksonomia?
  • Które aspekty technologii są szczególnie istotne dla zapewnienia spełnienia tych wymagań?
  • Jak stworzyć ofertę technologii spełniających te wymagania?

Okrągły stół organizowany jest w ramach V Szczytu Klimatycznego TOGETAIR przez Instytut Ochrony Środowiska – Państwowy Instytut Badawczy oraz Instytut Ekologii Terenów Uprzemysłowionych, w związku z realizacją projektu LIFEproETV, tj.  „Promocja i wdrażanie ETV jako dobrowolnego systemu służącego weryfikacji efektu działania technologii środowiskowych” dofinansowanego ze środków Unii Europejskiej oraz Narodowego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej. Więcej informacji o projekcie: https://lifeproetv.eu/pl/strona-glowna/

Spotkanie odbędzie się 22 kwietnia 2024 r. (poniedziałek) o godzinie 12.00 w Varso Place przy ul. Chmielnej 69-73 w Warszawie. Sala, w której odbędzie się okrągły stół znajduje się na 49 piętrze.

Bardzo zależy nam na spotkaniu w szerokim gronie ekspertów i praktyków, dlatego liczymy na Państwa obecność i aktywny udział w dyskusji.

Uprzejmie prosimy o potwierdzenie obecności do dnia 19.04.2024 do godz. 15.00 na adres:

Z uwagi na ograniczoną ilość miejsc prosimy aby jedną organizację reprezentowały maksymalnie 2 osoby.

Kwestie organizacyjne:

Aby wejść na teren Szczytu Klimatycznego prosimy o zarejestrowanie się przez stronę https://event.togetair.eu/registration

  1. Proszę wybrać bilet FREE PASS
  2. Następnie wkleić kod rabatowy ‘’TOGETAIR100%2#’’ w okienku poniżej i kliknąć „Dodaj kod”
  3. Po wybraniu przycisku „DALEJ” proszę wybrać bilet REGULAR | EXPERT PACK II DAYS

Przy użyciu kodu otrzymają Państwo bezpłatne wejście na wydarzenie. W imieniu organizatorów V Szczytu Klimatycznego TOGETAIR zapraszamy Państwa także do uczestnictwa w pozostałych sesjach.

Parking jest dostępny dla wszystkich uczestników - na recepcji należy zwalidować bilet.

W razie dodatkowych pytań:

Agnieszka Stangreciak
Kierownik Działu Komunikacji i Edukacji | Head of Communication and Education Unit


kom. +48 509 745 222


do góry