Branża ochrony środowiska spotyka się w Poznaniu

Innowacje w ochronie środowiska, ograniczenie niskiej emisji, elektromobilność, gospodarka obiegu zamkniętego, a także gospodarka wodno-ściekowa – to tylko wybrane tematy, które będą omawiane podczas Międzynarodowych Targów Ochrony Środowiska POL-ECO-SYSTEM 2018.

Dla branży ochrony środowiska, a także komunalnej, Targi POL-ECO-SYSTEM to nie tylko zapoznanie się z aktualnościami branżowymi czy promocja nowych technologii, to przede wszystkim miejsce spotkań i licznych wartościowych merytorycznie wydarzeń. W tym roku Targi odbędą się 23-25 października 2018. Instytut Ekologii Terenów Uprzemysłowionych objął patronat branżowy nad tym wydarzeniem.

Szeroki zakres tematyczny

Targi POL-ECO-SYSTEM są najważniejszym miejscem spotkań przedstawicieli instytucji legislacyjnych, samorządów oraz reprezentantów świata biznesu, nauki i edukacji bezpośrednio związanych z branżą ochrony środowiska i gospodarką komunalną. Na liście gości honorowych znajdują się przedstawiciele delegacji rządowych zarówno z kraju, jak i z zagranicy. Ekspozycję tworzy grono firm produkcyjnych i usługowych z branży recyklingu, odpadów, odnawialnych źródeł energii, rewitalizacji i rekultywacji, gospodarki wodno-kanalizacyjnej, ochrony powietrza, czyli rozwiązań dedykowanych samorządom. Kompleksowa oferta, którą wystawcy z Polski i zagranicy zaprezentują w Poznaniu to przegląd najnowszych ekologicznych trendów, wiedza o efektywności energetycznej oraz technologiczne nowinki dla każdej gałęzi przemysłu, a także rozwiązania z zakresu adaptacji do zmian klimatu.

Wartościowe wydarzenia merytoryczne

Również w tym roku na Targach POL-ECO-SYSTEM nie zabraknie tematów najbardziej nurtujących dla których ochrona środowiska jest ważna. Ministerstwo Środowiska oraz Narodowy Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej, po sukcesie ubiegłorocznej edycji, po raz drugi zorganizują w ramach „Ekosfery” konferencje poświęcone aktualnej polityce państwa w zakresie ochrony środowiska. Targom POL-ECO-SYSTEM będą towarzyszyły szkolenia dla beneficjentów aktualnych i nowych programów NFOŚiGW. Wystawcy polscy i zagraniczni zorganizują na swoich stoiskach liczne warsztaty i spotkania biznesowe.

Targi POL-ECO-SYSTEM to obowiązkowa pozycja w kalendarzu wszystkich osób zainteresowanych sektorem ochrony środowiska, zrównoważonego rozwoju, a także usług komunalnych – zauważa Paulina Pietrzak, dyrektor projektu Targów POL-ECO-SYSTEM.

Zapraszamy do uczestnictwa w największych i najważniejszych w Polsce i Europie Środkowo-Wschodniej targach ochrony środowiska!
Więcej informacji na www.polecosystem.pl

 

Galeria zdjęć z Targów POL-ECO-SYSTEM, edycja 2016 i 2017


do góry